Two-factor login (TFL) (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: API key
pl: Klucz API

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: About
pl: O stronie
