Taxonomy File Tree (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Files
km: ឯកសារ

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
