Taxonomy File Tree (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: File
ar: ملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Files
ar: الملفات

en: more info
ar: مزيد من المعلومات

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Last modified
ar: آخر تحديث
