Theme Change (4.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: Theme
et: Teema

en: Other
et: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Route
et: Suund
