Theme Change (4.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Path
fr: Chemin

en: Theme
fr: Thème

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Other
fr: Autre

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: %label has been deleted.
fr: %label a été supprimé.
