Theme Change (4.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Label
hu: Címke

en: Path
hu: Útvonal

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: Route
hu: Útvonal
