Theme Change (4.0.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Theme
ja: テーマ

en: Other
ja: その他

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: %label has been deleted.
ja: %label を削除しました。

en: Route
ja: ルート
