Theme Change (4.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Other
km: ផ្សេងៗ
