Theme Change (4.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Route
mr: मार्ग
