Theme Change (4.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Route
sr: Рута
