Theme Change (4.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Label
be: Подпіс

en: Path
be: Сцежка

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя

en: Route
be: Маршрут
