Theme Change (4.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན
