Theme Change (4.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Label
eu: Etiketa

en: Path
eu: Bide-izena

en: Theme
eu: Tema

en: ID
eu: IDa

en: Other
eu: Bestea

en: Route
eu: Bidea
