Theme Change (4.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Other
ku: هیتر
