Theme Change (4.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Label
uk: Мітка

en: Path
uk: Шлях

en: Theme
uk: Тема

en: Other
uk: Інше

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Route
uk: Маршрут

en: Select Theme
uk: Вибір теми
