Admin Theme Change (8.x-1.2-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Reset
uk: Скинути

en: Filter
uk: Фільтр

en: Other
uk: Інше

en: Select Theme
uk: Вибір теми
