Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Filter
ast: Filtru

en: Other
ast: Otru
