Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Filter
cs: Filtr

en: Other
cs: Jiné

en: The configuration have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.
