Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Reset
cy: Ailosod

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Other
cy: Arall
