Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Other
el: Άλλο
