Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Reset
eu: Garbitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Other
eu: Bestea
