Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Reset
is: Tómstilla

en: Filter
is: Filtur

en: Other
is: Annað
