Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Filter
hu: Szűrő

en: Other
hu: Egyéb
