Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Filter
ja: フィルター

en: Other
ja: その他

en: Return
ja: 戻る
