Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: Filter
jv: Saring

en: Other
jv: Liyané
