Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Reset
kk: Ысыру

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Other
kk: Басқа
