Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು

en: Select Type
kn: ಬಗೆಯನ್ನು ಆಯ್ದುಕೋ
