Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Other
lt: Kiti
