Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Filter
mr: गाळणी
