Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Other
my: အခြား
