Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Reset
ro: Resetează

en: Filter
ro: Filtru

en: Other
ro: Altele
