Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër
