Admin Theme Change (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Other
ta: மற்றவை
