Admin Theme Change (8.x-1.6) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Route
cs: Cesta
