Theme Change (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Theme
lt: Tema

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
