Admin Theme Change (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Path
ml: വഴി

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
