Theme Change (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Label
pt: Rótulo

en: Path
pt: Caminho

en: Theme
pt: Tema

en: Other
pt: Outros

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: %label has been deleted.
pt: %label foi apagado(a).

en: Route
pt: Rota
