Admin Theme Change (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Other
vi: Khác
