Admin Theme Change (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Theme
pl: Skórka

en: Other
pl: Inne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Route
pl: Trasa
