Theme Change (8.x-1.5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Yes
es: Sí

en: Reset
es: Restablecer

en: Filter
es: Filtro

en: Other
es: Otro(s)

en: Return
es: Volver

en: Select Type
es: Seleccione tipo
