Theme Change (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Filter
hy: Ֆիլտր
