Admin Theme Change (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Label
is: Merking

en: Path
is: Slóð

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni
