Theme Change (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Label
ru: Метка

en: Path
ru: Путь

en: Theme
ru: Тема

en: Other
ru: Другое

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: %label has been deleted.
ru: %label было удалено.

en: Route
ru: Маршрут

en: Add url redirect
ru: Добавить переадресацию
