Theme Change (8.x-2.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Label
ast: Etiqueta

en: Path
ast: Camín

en: Other
ast: Otru
