Theme Change (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Theme
el: Θέμα

en: Other
el: Άλλο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Route
el: Διαδρομή
