Theme Change (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Other
gu: અન્ય

en: Route
gu: માર્ગ
