Theme Change (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Label
my: အညွန်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Other
my: အခြား
