Theme Change (8.x-3.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Theme
da: Tema

en: Other
da: Anden

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: %label has been deleted.
da: %label er blevet slettet.

en: Route
da: Rute
