Theme Change (8.x-3.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Label
hi: लेबल

en: Path
hi: मार्ग

en: Theme
hi: थीम

en: ID
hi: आईडी

en: Other
hi: अन्य

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Route
hi: मार्ग
