Theme Change (8.x-3.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Path
id: Jalur

en: Theme
id: Tema

en: Other
id: Lainnya

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Route
id: Rute
